Stygian Reign of the Old Ones

0Stygian Reign of the Old Ones indir - (Direkt indir)

Bir süredir takibimizde olan yerli oyunlardan Stygian: Reign of the Old Ones. Geçtiğimiz yıl demosu da paylaşılmış, böylece oyun severler kendilerini nasıl bir yapımın beklediği hakkında fikir sahibi olma şansına erişmişlerdi. Tahmin ediyorum demodan sonra pek çok oyuncu takip listesine almış, oyunun çıkışını beklemeye başlamıştır :) Bu bekleyişin sonuna geliyoruz artık; yaklaşık 2 aylık bir süre kaldı önümüzde.

Lovecraft temalı bir RYO olarak tanımlanabilecek Stygian’da, her biri kendine ait özelliklere, yeteneklere ve inanç sistemlerine sahip 8 farklı arketipten birini seçip kendi karakterinizi oluşturabiliyorsunuz. İnanç sistemleri, etrafınızdaki dünyaya nasıl tepki vereceğiniz, nasıl bir etkileşime geçeceğiniz üzerinde etkili oluyor.

Stygian’da sıra tabanlı bir savaş sistemi kullanılıyor

Oyunun çatışma kısımlarında sıra tabanlı bir sistem kullanılıyor. Fanatik kült mensuplarından yaratıklara karşımıza çeşit çeşit düşman çıkacak oyun boyunca. Düşmanlarımızı alt etmek için hem fiziksel saldırıları hem de büyüleri kullanmamız, dengeli bir strateji oluşturmamız gerekecek söylendiğine göre. Oyunun savaş kısımlarının da genel atmosfere uygun olacak şekilde gerilimli bir deneyim sunacağı ifade ediliyor.

@BertuHD istek için teşekkürler


Stygian Reign of the Old Ones indir - (Direkt indir)

28.905
OYUN BİLGİLERİ 6 Aralık 2019 15:13
Stygian Reign of the Old Ones

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, RYO

Platform: PC

Boyut: 2.3 GB

Crack: HOODLUM 

Tarih: 26 Eyl 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?