SuperMash

0SuperMash indir - (Direkt indir)

Jume’nin oyun mağazasının başı dertte ve kurtarması için kardeşi Tomo’nun yardımına ihtiyacı var! Tamamen yeni oyun deneyimleri yaratmak için ikonik tarzları karıştırın. Taktik Gizlilik karakterli klasik Platform seviyelerinde zıplayın, JRPG savaşlarında uzay gemileri olarak savaşın ve daha fazlası!
SuperMash’in her oynadığınızda benzersiz bir oyun yaratan oyun sistemi ile her şey mümkün. Mash’lerinizi Dev Kartların yardımı ile özelleştirin! Yaptığınız Mash’in imkansız olduğunu mu düşünüyorsunuz? MASH Kodunu bir arkadaşınızla paylaşın ve yenip yenemeyeceklerini görün!
OLASILIKLARIN SONU YOK
2 tür seçin (veya aynı tür) ve oyunun her seferinde tamamen benzersiz bir oyun ortaya çıkarmasını izleyin! Hatalar, hedefler ve engeller her zıplamayı ve atışı anlamlı hale getirmek için oyunu değiştirir. Ayrıca, 3 farklı zorluk modu ile mücadeleyi seçebilirsiniz!
KARIŞTIRIP EŞLEŞTİREBİLECEĞİNİZ ALTI KLASİK TÜR
Nasıl oynamak isterseniz isteyin, SuperMash’in denemeniz için birçok seçeneği var. Temel oyun Platform, Aksiyon Macera, Vur Onları, Metrovania, Stealth ve JRPG’yi içerir, ancak gelecekte daha fazla tür için bizi takip etmeye devam edin!
OYUNLARINIZI ÖZELLEŞTİRİN
Dev Kartları ile, düşman, oyuncu, mekanik ve ortamlar gibi yaptığınız her Mash’in öğelerini özelleştirebilirsiniz. Hepsini toplamak için Mash’leri tamamlayın!


SuperMash indir - (Direkt indir)

12.152
OYUN BİLGİLERİ 29 Aralık 2019 01:13
SuperMash

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simülasyon

Platform: PC

Boyut: 670 MB

Crack: DRMFREE 

Tarih: 10 Aralık 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?