TerraTech

14TerraTech indir - (Direkt indir)

Oyun henüz erken erişim evresinde ve beta sürecine yeni geçiş yaptı. Oyunda bütün araçlar hasar aldıkça üzerindeki blokları kaybetmeye başlıyor ve etrafa saçılan parçaları kendi aracımıza ekleyebiliyoruz. Bu şekilde aracımızı genişletmeye ve güçlendirmeye devam ederken diğer yandan da yeni araçlar ve üs inşa edip yerleşik hayata geçmemiz gerekiyor. AI Module bloğu, eklediğiniz araca ya da yerleşik yapıya bilgisayar kontrolü ekliyor. Bu sayede siz araçta değilken aracınız otomatik materyal toplamaya gidebiliyor ya da takip etmesini ayarladığınızda savaşlarda size destek olmaya peşinizden gelebiyor. Bu modülü yerleşik yapıya eklediğinizde yapı üzerindeki silahlar yaklaşan düşmanlara saldırıyor. Böylece oyunun stratejik öğeler barındırdığını da görmüş olduk.
Oyunda ara ara beliren sarı hedef göstergeleri sizi daha önce hiç karşılaşmadığınız bloklara yönlendirirken şuanki sürümde bulunan istila özelliği sayesinde 60 saniyelik geri sayımın ardından rasgele seçilen bir boss’un oluşup sizi hedef almasına neden oluyor. (Bu 60 saniyelik geri sayım bazen yarım saatte bir bazense 3-5 dakikada bir başlayabiliyor. Neyin sayacı tetiklediğini çözdüğümde yazıya eklerim.) Boss, kırmızı hedef göstergesi ile ekranınızda ve radarınızda siz onu yokedene kadar duruyor. Hatta çoğu zaman size gelmeye çalışırken ağaçlara ve madenlere takılıp kalabiliyor. Bu da size boss ile sonradan yüzleşme imkanı sağlamış oluyor. Oyun dünyasındaki düşmanların ne kadar gelişkin olacağı kullanmakta olduğunuz araca göre şekilleniyor. Bu yüzden büyük araçlar kullanmak yerine, bolca materyal toplayıp yerleşik yapılanızı güçlendirmeniz size daha uzun bir oyun süresi sağlayacaktır.
Oyun üzerinden twitter hesabınızla bağlantı kurarak oluşturduğunuz araç tasarımlarını, ekran görüntülerini ve düşüncelerinizi paylaşmanız mümkün. Aynı şekilde oyun, diğer oyuncuların tasarımlarını da twitter aracılığıyla bulup size katalog olarak sunabiliyor. Beğendiğiniz tasarımları seçip oyun içerisinde deneyebiliyorsunuz.
Fabricator, Refinery gibi blokları etraftan topladığımız madenleri işlemekte ve yeni bloklara çevirmekte kullanıyoruz. Bu iş için gereken tarifleri oyunun steam forumlarından ve wiki sayfalarından kontrol etmenizde yarar var. Solar enerji paneli ve büyük jeneratör gibi yapılar sadece yere sabitlendiğinde çalıştığından aracınıza eklediğiniz enerji kalkanlarına ayıracağınız pilleri üssünüzden şarj etmeniz gerekiyor.

ÖNEMLİ NOT: Oyunun son sürümü şuan için sadece 64 bit destekliyor.

erkenerisim

TerraTech oyunu şuan erken erişimdedir.Yani oyun daha çıkmamıştır, oyun firmaları oyunu geliştirirken oyuncular tarafından fikir alarak geliştirmek ve hatalarını bulmak için oyunu erken erişime çıkarır.İndireceğiniz oyun geliştirme aşamasında olup sürekli yeni özellikler eklenip hataları düzeltilmektedir..Lütfen bunu bilerek indiriniz.Ayrıca oyunun güncel sürümünü torrentoyunindir.com’dan takip ediniz.


TerraTech indir - (Direkt indir)

111.718
OYUN BİLGİLERİ 19 Ağustos 2018 00:00
TerraTech

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 308 MB

Crack: v0.8.1.2

Tarih: 6 Şubat 2015

Kaynak: TORRENTOYUNİNDİR.COM

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?