The Captain

0The Captain indir - (Direkt indir)

Siz, galaksinin diğer tarafında kaybolmuş bir Uzay Filosu bilim subayı olan Kaptan Thomas Welmu’sunuz. Karanlık güçler gezegenimizi yok etmek için Dünya’ya doğru yol alıyor ve siz onları durdurabilecek tek şeyi taşıyorsunuz.

Galaksi boyunca eve geri yarışın. Yolculuğunuzda yeni arkadaşlar toplayın. Yeni düşmanlar edin. Herkesi kurtaramayacaksın. Kimi geride bırakacaksınız? Yol boyunca hangi uygarlıkları kurtaracaksınız – ya da yok edeceksiniz? Kararlar tamamen size kalmış.

Galaksiyi Gezin!
Zaman geçiyor. Eve giden en kısa rotayı mı çizeceksiniz yoksa solucan deliği ile deneysel yeni bir teknolojiyi kullanmak için dolambaçlı yoldan mı gideceksiniz? Uzak bir tehlike sinyali araştırmaya değer mi yoksa motorunuzu yükseltmek için para toplamak için zamanınızı mı kullanmalısınız?

Yeni Dünyaları Keşfedin!
Uzay öncesi bir uygarlığa müdahale edecek misiniz? Gizli bir askeri üste korkunç sırrı keşfedecek misin? Ölmekte olan bir yaşam formunun beynini insanlarına geri verecek misin? Veya geminizi yükseltmek için mi kullanacaksınız?

Destansı uzay savaşlarına katılın! Yoksa onlardan tamamen kaçınmak mı?
Galaksi tehlikeli bir yer. Bir Tip 2 Vakum Roketi barajıyla agresif karşılaşmalar yağdıracak mısınız? Veya yeni cilalanmış Plazma Tabancanızın gazabını tatmalarına izin mi vereceksiniz? …yoksa geçip de kimsenin fark etmemesini mi umarsın?


The Captain indir - (Direkt indir)

8.820
OYUN BİLGİLERİ 20 Nisan 2022 14:35
The Captain

Tür: Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 625 MB

Crack: DINOByTES

Tarih: 3 Ara 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?