The Iron Oath

0The Iron Oath indir - (Direkt indir)

Paralı asker birliğinizin kaderinin kararlarınıza bağlı olduğu sıra tabanlı bir taktik RPG olan The Iron Oath’ta komuta edin, tahammül edin ve başarılı olun. Caelum’un zorlu diyarında bir kiralık asker grubunun lideri olarak, hayatta kalmak, gelişmek ve şirketinizin ününü inşa etmek için acemi askerler tutmanız, operasyonlarınızı akıllıca yönetmeniz ve tehlikeli görevlere başlamanız gerekecek.

Yıllar geçtikçe, Caelum dünyası dinamik bir şekilde gelişir, keşfetmeniz için yeni hikayeler açar ve her yeni oyunu öngörülemez ve benzersiz kılar. Şirketinizi hangi şanslar bekliyor?

Yüksek bahisli taktik savaş
Doğru planlama ve uygulama, başarınız için hayati önem taşır. Ölümcül düşmanlar, tuzaklar ve yok edilebilir nesneler, bir yanlış adımın partinizin sonu olabileceği anlamına gelir.

Zamanın soğuk yürüyüşü
Siz dünyayı dolaşırken yıllar geçer. Para birimleriniz on yıllar boyunca yaşlanacak, emekli olacak ve ölecek ve şirketinizin ve stratejinizin değişen gelgitlere uyum sağlaması gerekecek.

Sürekli gelişen bir dünya
Caelum genişleyen ve sürekli değişen bir alemdir. Noble Houses iktidar için yarışırken, yeni fırsatlara ve beklenmedik tehlikelere yol açarken şehirler düşer ve tekrar yükselir.

Şirketinizin kaderini kontrol edin
Loncanızın kadrosunu, mali durumunu ve siyasi ilişkilerini yönetin. Caelum’un rekabet eden fraksiyonları için sözleşmeleri tamamlayarak zenginlik ve ün kazanın ve kuruluşunuzu yükseltmeye yatırım yapın.

Takımını kur
Bir demir zincir ancak en zayıf halkası kadar güçlüdür. Çok yönlü savaşçılar, haydutlar ve büyücülerden oluşan bir ekip kurun. Güçlerini geliştirin, yeteneklerini özelleştirin ve tamamlayın ve dikkate alınması gereken bir güç haline gelin.

Akıllıca yönet, aptalca öl
Zor kararlarla karşı karşıya kalacaksınız ve izlediğiniz yol her zaman popüler olmayacak. Seçimleriniz, paralı askerlerinizin, şirketinizin ve tüm Caelum’un kaderini değiştirecek sonuçlar doğuracak.


The Iron Oath indir - (Direkt indir)

12.364
OYUN BİLGİLERİ 20 Nisan 2022 20:26
The Iron Oath

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 360.0 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 19 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?