The Legend of Zelda: Breath of the Wild

16Oyunun tanıtımında her ne kadar Wii U kullanılsa da, NX bekleyenler hiç endişelenmesin. The Legend of Zelda’nın yeni oyunu gelecek yıl çıkacak olan NX platformunda da aynı performansta çalışacak. O zamana kadar neler eklenir ve değişir bilinmiyor ancak Wii U’dan çok Nintendo NX’e yöneleceğe benziyor. Ayrıca oyunun GamePad ile oynanması tavsiye ediliyor.

Oyunun haritasından bahsetmek gerekirse, mekanikler ile birlikte daha anlaşılabilir ve erişilebilir bir harita yapan Nintendo, ana karakterimiz Link ve oyunun gidişatı hakkında da bir takım bilgiler verdi.

Öncelikle Link’i sağlak yaptıklarını ve tüm yaşam koşullarına karşı hazırladıklarını anlatan Aonuma, hava şartları olsun, açlık susuzluk olsun, kıyafet yokluğunda doğadan etkilenmek olsun, bir çok zorlu şartın önümüze çıkacağını da ekledi. Silahların bile kırılabildiği uzun soluklu bu Zelda oyununda, bizleri bitmek bilmeyen maceralar bekliyor.

Harita büyük olunca yenilikte çok oluyor tabii. Yolunuzun üzerinde soyabileceğiniz veya savaşabileceğiniz düşman kamplarıyla karşılaşırsanız şaşırmayın. Nintendo bu kamplardaki düşmanların geceleri uyuduğunu ve oyundaki gizlilik modu ile bir takım işler çevirebileceğinizi de belirtti.

Bir hayatta kalma oyunu olarak tasarlanan Breath of The Wild’da, canınızı elde ettiğiniz yiyecekler ile dolduruyor, yağmur yağarsa ateşiniz sönüyor ve hatta taşıdığınız eşyalar yüzünden üzerinize yıldırım bile düşebiliyor.

Zaman konusunda ise oyunun 24 saati, gerçek hayatta 24 dakikaya denk geliyor. Zindanlar hakkında ise pek bir bilgiye sahip değiliz ancak yaşamak için elde etmeniz gereken eşyaları bulabileceğiniz yerler tabii ki buralar olacak.

KAYNAK : LEVEL


The Legend of Zelda: Breath of The Wild – REPACK – 5.48 GB – FITGIRL

148.901
OYUN BİLGİLERİ 7 Nisan 2017 07:34
The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.75 GB

Tarih: 25 Mart 2017

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?