The Long Dark

61The Long Dark indir - (Direkt indir)

Hayatta kalma oyunları arasında boy gösteren The Long Dark aslında vahşi yaşamı özetliyor. Hem soğuk hava şartlarında ayakta kalmaya çalışacaksınız hem de vahşi hayvanlara yakalanmamaya çalışacaksınız. Küçük kulübeler ve çeşitli sığınaklar hariç fırtınanın ortasında sizi koruyacak başka hiçbir şey yok. Malzemeleri toplayın, ateşinizi yakın, karnınızı doyurun ve kurtlara yakalanmayın. Yoksa…Kanada’nın vahşi doğasında son bulmayan hayatta kalma deneyimi sunan The Long Dark her zaman hikaye odaklı olarak ilerliyor. 5 bölümlük serinin ilk iki bölümü zaten çıktı. Geliştirici şirket The Long Dark üçünü bölüm için çıkış tarihini açıkladı.

The Long Dark Üçüncü Bölüm Çıkış Tarihi Duyuruldu
Hikayenin üçüncü bölümü Dr. Astrid Greenwood‘u takip ederek ikinci bölümün devamı şeklinde devam edecek. Yeni hayatta kalmaya çalışanlarla çalışacak, birbirinden farklı lokasyonları keşfedecek ve Büyük Ayı Adasında yaşanmış olayların öncesi ve sonrası hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bunun dışında geliştirici ekip ilk iki bölümü tekrardan revize ederek daha doğrusal bir hikaye yapısı oluşturacak. Yenilenmiş diyalog UI sistemi ve yeni hikaye ögeleri ile oyuncular hikayeyi daha çok yaşayabilecek.

The Long Dark Üçüncü Bölüm Çıkış Tarihi Duyuruldu

Hinterland Studio yeni Redux güncellemesi ile ilgili bir takım uyarılarda da bulundu. The Long Dark Redux güncellemesinin ardından birinci ve ikinci bölümlerde yenilik yapılacağı için oyuncuların ilerlemeleri sıfırlanacak. Ancak The Long Dark üçüncü bölüm ile devam etmek isteyen oyuncular bu sıfırlamadan hiçbir şekilde etkilenmeyecek. Eğer halen daha birinci ve ikinci bölümü bitirmediyseniz Aralık ayına kadar uzun bir vaktiniz var.

The Long Dark v 1.44.44110 REPACK 4.5GB İNDİR

AŞAĞIDAKİ SÜRÜMÜ İNDİRDİYSENİZ SIRAYLA AŞAĞIDAKİ GÜNCELLEMELERİ YAPINIZ.
The Long Dark Redux Update v1 42-PLAZA İNDİR

The Long Dark Redux Update v1 43-PLAZA İNDİR
The Long Dark Redux Update v1 45-PLAZA İNDİR


The Long Dark indir - (Direkt indir)
375.593
OYUN BİLGİLERİ 21 Aralık 2018 03:58
The Long Dark

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 6.5 GB

Crack: Redux-PLAZA

Tarih: 22 Eylül 2014

Kaynak: TORRENTOYUNİNDİR.COM

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?