The Serpent Rogue

0The Serpent Rogue indir - (Direkt indir)

The Serpent Rogue, fantastik bir orta çağ dünyasını keşfetmek, simya sanatında ustalaşmak ve vahşi yaratıkları evcilleştirmek üzerine kurulmuş bir aksiyon-macera oyunudur.

Gizemli bir simyacı olan ve bu diyarı istila eden Yozlaşmadan korumak üzere becerilerini ortaya koyması gereken Warden olarak oynarsın. Üret, hazırla, kaynat, karıştır ve diyarı Hain Haydut’tan koru!

BİLİNMEYEN TOPRAKLARDA KEŞİF
Hain Haydut, Morbus Dağı’na yerleşti. Dolup taşan Yozlaşması buradan yayılıyor ve diyarı alt etmekle tehdit ediyor. Warden olarak bununla yüzleşmek ve doğada dengeyi sağlamak senin görevin. Haritanın her köşesini keşfet, gizli geçitleri ortaya çıkar ve yaklaşan felakete karşı durmak için bilgi edin.

İKSİR ÜRET VE DENE
Oyun, ağırlıklı olarak birden fazla iksir ve tarif türü üretip bunları denemek üzerinedir. Olayları fırsata çevirmek ya da fırsat yaratmak için simya becerilerini kullan.
Karıştırma masanı kur ve bu lanetli toprakların sakinlerine yardım et; verdikleri görevleri al ve kaynak kazanarak başarıyla ilerle.

EYLEMLERİNİ SEÇ
Tüm eylemlerin, ilginç neden ve sonuç dizileri meydana getirebilir. Çok fazla evcil hayvanı tek bir yerde toplarsan bu, canlılarla beslenen kana susamış Orakçıları çekebilir. Ölenleri gömmeyi unutursan bulunduğun yer, yoluna çıkan her şeye saldıran ceset yiyen hortlakları çekmeye başlayabilir. Tek bir yerde çok fazla eşya toplarsan da veba yayan haşere ile uğraşmak için hazırlıklı ol.

EVRİMLEŞ
Kendini veya bir başkasını… Dilediğin birisine dönüştürebilirsin! Yolda karşılaştığın yaratıkların belirli yönlerini değiştiren iksirler hazırla. Vücudunu değişime uğrat ve böylece zehir seni iyileştirsin veya diğer türlere karşı özel yetenekler kullan.

Kürek üreten bir tavuk çiftliğinden ortalığı kasıp kavur veya kusursuz bir mekanizma yarat…

Hepsi senin elinde!


The Serpent Rogue indir - (Direkt indir)

8.426
OYUN BİLGİLERİ 26 Nisan 2022 21:33
The Serpent Rogue

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 750 MB

Crack: FLT

Tarih: 26 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?