The Sims 4 Cottage Living

3The Sims 4 Cottage Living indir - (Direkt indir)

Hayvan dostlar, bahçeden doğrudan masaya gelen yemekler ve birbirine bağlı bir toplulukla The Sims™ 4 Cottage Living Expansion Pack’teki* sıcak atmosferin keyfini çıkarın. Ağaçlar arasındaki canlılarla arkadaş olmak için ormanı keşfedin ya da kasabaya gidip yerel halkla tanışın. Sim’leriniz bir ineğe sarılırken, tavuklarıyla dost olurken ya da etraftaki en büyük sebzeleri yetiştirirken köy hayatı dünyaya yeniden bağlanmak için yepyeni yollar sunuyor.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
Gnome’a Özel — Gnome’lar HER yerde. Hatta erken satın alanlar için oyuna sızmayı bile başardı! 2 Eylül’e kadar haylazlığın keyfini çıkarın! Scenic Commuting Bicycle ile kasabada dolaşın, “Onward” The Adventurous Gnome heykeliyle kendinizi ifade edin ve Bramblewood’s DeLIGHTful Tree ile arsanızı güzelleştirin. (Gövdedeki kapı için endişelenmeyin. Sorun yok. Söz.)

Hayvanları Yetiştirin veya Onlarla Arkadaş Olun — Kır evindeki inek taze (lezzetli!) süt sağlarken tavuklar kümeste yumurtlayacak. Yumurtaların peşine düşen kurnaz tilkilere karşı dikkatli olun! Ormanda tavşanlar ve kuşlar gibi yabani hayvanları bulun. Çeşitli hediyeler ve bahçede yardım için güvenlerini kazanın.

Kendi Bahçenizden Beslenin — Yeni tarifler ve Arsa Görevleri her yemek için taze malzemeler gerektiriyor. Ayrıca çocuklar artık mutfakta ve bahçede yardımcı olabilecek. Birlikte mahsul yetiştirin, köy pazarını ziyaret edin veya doğadan malzeme toplayın. Mahsulleriniz çok mu büyük? Finchwick Fair’da rekabete katılın.

Köy Hayatını Benimseyin — Henford-on-Bagley, herkesin birbirini tanıdığı sıcak bir yerdir. Piknik sepetinizi ve kanaviçenizi alın, yerel pub’a gidip yerel halkla zaman geçirin. Eğlenceli sürprizler için komşulardan kasabanın hikayesini öğrenin.

Ana oyun ve tüm ek paketler dahildir.


The Sims 4 Cottage Living indir - (Direkt indir)

40.004
OYUN BİLGİLERİ 25 Temmuz 2021 13:16
The Sims 4 Cottage Living

Tür: Basit Eğlence, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 51 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 22 Tem 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?