The Sims 4 Dream Home Decorator

2The Sims 4 Dream Home Decorator indir - (Direkt indir)

The Sims™ 4 Dream Home Decorator Game Pack* ile müşterinizin hayalini gerçekleştirin. Her evin gerçekleştirilmemiş bir potansiyeli vardır ve bunu sadece siz yoktan var edebilirsiniz. Profesyonel itibarınızı geliştirmek istiyorsanız tasarlamaya başlamadan önce her Sim’in Beğendiği ve Beğenmediği şeyleri öğrenin, ardından her müşteri için ideal yenilemeyi yapın. Hünerlerinizi gösterdikten sonra büyük buluşma sırasında müşterinizin yüzündeki şaşkınlığı görmeye hazır olun!

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

  • Müşterilerinizi Tanıyın — Her iş, kişisel bir dokunuş gerektirir. Müşterinin ihtiyaçlarının yanı sıra, Tercihleri ve bütçesi de önemlidir. Hangi renkleri seviyor? Müzikten ilham alıyor mu? Hobileri neler? Müthiş bir öneride bulunmak istiyorsanız tüm bunları göz önünde bulundurarak kişiye özel tasarımlar yapmanız gerekiyor.
  • Yenileyin, Yeniden Dekore Edin, Yeniden Modelleyin — Tek bir odayı, tüm araziyi veya dükkanı yenilerken hedefiniz, müşterilerinizi memnun etmektir. Tüm ayrıntılardan siz sorumlusunuz. Modüler koltuklar, modüler raflar, set üstü ocaklar ve fırınlar gibi gibi esnek eşyalar her zamankinden daha ince düşünülmüş seçenekler sunuyor.
  • Büyük Buluşma — Projeyi tamamladıktan sonra sergileyin! Çalışmanızın hayal kırıklığı yerine sevinç gözyaşlarına neden olmasını umuyoruz. Öncesi-Sonrası karşılaştırmalarıyla değişimin sonuçlarını göstererek müşterilerin kişiselleştirilmiş ev yenilemesine nasıl tepki vereceğini görün. Alanları dönüştürerek hayatları değiştirin.

ANA oyun ve tüm önceki ek paketleri dahildir


The Sims 4 Dream Home Decorator indir - (Direkt indir)

27.888
OYUN BİLGİLERİ 1 Haziran 2021 22:34
The Sims 4 Dream Home Decorator

Tür: Basit Eğlence, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 49 GB

Crack: CODEX

Tarih: 1 Haz 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?