The Sims 4 Paranormal Stuff Pack

3The Sims 4 Paranormal Stuff Pack indir - (Direkt indir)

The Sims™ 4 Paranormal Stuff Pack*’te mumları yakın ve yeni korkunç oda arkadaşlarınızı sakinleştirecek ritüelleri hazırlayın! Hayalet misafirler Haunted House Lots’ta yaramazlık yapıp kargaşaya yol açıyor fakat Sim’ler bir seans gerçekleştirerek, Guidry the Ghost ile arkadaş olarak ve Paranormal Araştırmacı olarak düzeni sağlayabilir.

Korkunç Oda Arkadaşlarıyla Tanışın — Yeni eviniz Haunted House Lots’taki evlerden biriyse başkasının da evi olabilir! Sakince oturmak için yaramaz hayaletleri yatıştırın veya gece gündüz çılgınlık yapmalarına izin verin.

Evinizi Arındırın — Yeni oda arkadaşlarınızı sepetlemek istiyorsanız Guidry the Ghost size tavsiye vermekten mutluluk duyar. Lanetlenmiş nesneleri atın, seans gerçekleştirin, ölülerle iletişime geçin ve hayaletlerden hediye alın! Hatta iskelet yardımcı Bonehilda’yı çağırabilirsiniz.

Ruhları Yatıştırın — Medium yeteneğinin ustası olun ve Guidry’yi etkileyerek Paranormal Araştırmacı lisansı alın! Hazır olduğunuzda serbest çalışarak diğer Sim’lerin davetsiz misafirlerini kovabilirsiniz. Yaşanan ürkütücü olaylar artarken bunları durdurmak Sim’inizin elinde.


The Sims 4 Paranormal Stuff Pack indir - (Direkt indir)

37.993
OYUN BİLGİLERİ 28 Ocak 2021 13:37
The Sims 4 Paranormal Stuff Pack

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 43 GB

Crack: P2P

Tarih: 26 Oca 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?