The Witcher 3: Wild Hunt

90The Witcher 3: Wild Hunt indir - (Direkt indir)

The Witcher 3: Wild Hunt hikaye odaklı,etkileyici görsellerle bezenmiş, anlamlı seçimler ve çarpıcı sonuçlarla dolu yeni nesil açık dünya rol yapma oyunudur. The Witcher’da ticaret şehirleriyle dolu devasa açık bir dünyada, korsan viking adalarında, tehlikeli dağ geçitlerinde ve unutulmuş mağaralarda kehanette belirtilen çocuğu bulmakla görevlendirilmiş prefesyonel yaratık avcısı olan Rivia’lı Geralt ile oynayacaksınız.

İyi Eğitilmiş Kiralık Canavar Avcısıyla Oynayın
Çok küçük yaşlarda eğitilmeye başlamış, mutasyona uğrayarak olağanüstü yeteneklere, güce ve reflekslere sahip witcherlar yaratıklar tarafından istila edilmiş dünyaya karşı koymaktadırlar.
Profesyonel bir canavar avcısı olarak geliştirilebilir silahlarınızla, mutasyon iksirlerinizle ve savaş büyülerinizle düşmanlarınızı vahşice yok edin.
Dağ geçitlerini işgal eden doğa üstü güçlere sahip avcılardan, kalabalık kasabaların karanlık sokaklarında gizlenen birçok egzotik yaratığı avlayın.
Paranızı silahlarınızı geliştirmeye, özel zırhlar almaya veya at yarışlarına, kart oyunlarına, kavgalara ve gecenin getirdiği diğer zevklere harcayın.

Ruhu Değiştirilmemiş Açık Fantezi Dünyasını Keşfedin
Sınırsız serüvenlerle bezenmiş The Witcher boyut, derinlik ve çeşitlilik konusunda yeni standartları belirlemek için yapıldı.
Fantastik açık bir dünyada, unutulmuş harabeler, mağaralar, gemi enkazları arasında geçiş yapın, şehirlerde tüccarlarla, cüce demircilerle pazarlık yapın ve açık arazilerde, dağlarda ve denizlerde avlanın.
Hain generallerle, aldatıcı cadılarla, karanlık ve tehlikeli hizmetler için kendini satan kraliyet mensuplarıyla hesaplaşın.
İyi ve kötü olmanın ötesinde sonuçları çok farklı sonuçlara varacak kararlar verin .

>Kehanetin Çocuğunu Yakalayın
Dünyanın hem yok oluşuna, hem de yok oluşuna işaret edilen kehanet çocuğunu yakalamak için yola koyulun.
Çok eski zamanlarda kadim Elf efsanelerinde bahsedilen canlı güç silahı olarak bahsedilen kehanet çocuğunu tam da savaşın ortasında takip edin.
Dünyayı kontrol etmek isterken cehenneme çeviren ihtiraslarına yenik düşmüş acımasız hükümdarlarla,vahşi doğanın ruhlarıyla ve maskenin arkasındaki büyük tehditle mücadele edin.
Kurtarmaya değmeyebilecek dünyada kaderinizi belirleyin.

Tamamıyla Yeni Nesile Göre Yaratıldı
Sadece yeni nesil donanıma uygun olarak hazırlanan REDengine 3 The Witcher dünyasının organik ve nüanslı görselliğini sunmakta, hayat kadar gerçekçi bir fantezi yaratmakta.
Dinamik hava değişim sistemleri ve gün/gece döngüleri kasaba sakinlerinin ve vahşi doğanın yaratıklarının davranışlarını direkt etkiliyor.
Hem ana hikayesinde, hem de yan hikayelerindeki zengin seçim imkanlarıyla daha önceden hiç olmadığı kadar oyunun devasa dünyasını etkileyebileceksiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt [GOG] Crack İstemeyen Sürüm (22.25 GB)


THE Witcher 3 : Wild Hunt Update v1.21


The Witcher 3: Wild Hunt indir - (Direkt indir)

518.272
OYUN BİLGİLERİ 19 Mayıs 2015 03:10
The Witcher 3: Wild Hunt

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Oyun, RPG, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 22.74 GB

Crack: FLT

Tarih: 18 Mayıs 2015

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?