theHunter: Call of the Wild – 2019 Edition

6theHunter: Call of the Wild – 2019 Edition indir - (Direkt indir)

theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, gelmiş geçmiş en sürükleyici avcılık deneyimini sunuyor. Görkemli geyik, hayaletimsi vaşak ve büyüleyici Afrika sığırından yabanda bulunan sayısız kuş, hayvan ve böceğe yaşamla dolu bu güzel açık dünyaya adımını at. 256 kilometrekarelik bu dünyanın her bir metresi, Avalanche Studios’un on senelik heyecan verici aksiyon ve avcılık oyunları geliştirme deneyiminin meyvesi ödüllü teknoloji kullanılarak yaratıldı. Zengin tekli oyuncu deneyiminin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, en fazla 8 oyuncu olacak şekilde (eşli ve rekabetçi modlarında) eşsiz çok oyunculu seçenekler de sunuyor. En iyi avcılık deneyimini paylaş ve o övünme haklarını kazan!

Orijinal içeriğinin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild 2019 Sürümü, donmuş ve zorlu Medved-Taiga rezervi ve Vurhonga Savanı rezervinin engebeli çayırlarını da içeriyor. Farklı rezervleri ATV’lerle keşfet, çadır ve avcı perdesi kullanarak yabanda kamp yap ve hedefini en iyi şekilde indirmek için geniş yelpazedeki özel silahlar arasından seçimini yap.

TEMEL ÖZELLİKLER:
Uçsuz Bucaksız Açık Dünyayı Keşfet. Yürüyerek veya ATV üzerinde.

Açık çiftlik alanlarından sık ormanlara, donmuş tundralardan savana 256 kilometrekarelik farklı arazileri keşfet. TheHunter: Call of the Wild’ın geniş dünyası, her biri sürprizler ve unutulmaz anlarla dolu farklı ve kendine has av rezervlerine ayrılmıştır.

Bölge yerlilerinden görevler al veya herkesin gittiği yollardan geç. Gözetleme yerlerini, av kulelerini ve izleme noktalarını keşfet. Bir avdan diğerine yürümekten yoruldun mu? ATV Saber 4×4’ünü al ve onunla dolaş! Bu çok yönlü araç seni zorlu arazilerde yıldırım hızıyla taşıyabiliyor. Açık dünyayı keşfetmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Farkli Türler, Farkli Mücadeleler

4 farklı rezervi ve ulusal parkıyla, her biri ayrı bir mücadele sunan 25 av türüyle (yenilerini eklemeye devam ediyoruz) karşılaşacaksın. Ak kuyruklu geyik gibi klasik ve popüler orta büyüklükteki av hayvanlarından Ayı ve Mus gibi daha büyük av hayvanlarına pek çok çeşit mevcut. Medved-Taiga’nın donmuş ormanlarındaki yakalanması zor vaşakların izini sür, Hirschfelden’da havalan ve biraz kaz avla veya sıcak Vurhonga Savanı’nı keşfederken Afrika sığırıyla yüzleş.

Avcı Ol. Avını Tasarla.

Oyun içinde pek çok silah mevcut: tüfek, tabanca ve yay bularak silahlarını dürbün ve farklı mühimmatlarla özelleştirebilirsin. Favorilerini bul ve o silahlarda kendini geliştir. Atış poligonunda nişan çalış ve atışlarını isabetli hale getir. Çeşitli yetenekleri ve donanımları açarak karakterini geliştir. Düdükleri ve kokuları kullanmayı öğren ve en önemlisi avını incele: hayvan davranışlarını, özelliklerini ve hareket kalıplarını yakından izle.
Avcılıkta yeni misin? Hiç sorun değil. İster umut vaat eden bir amatör ol, ister yıllanmış bir emektar; akıllı sistemler avından en fazlasını alabilmen için sana yardımcı olacak.

Avcılık Deneyimlerini ve Avcı Kulübü’nü Paylaş. Övünme Hakkı Kazan.

Zengin tekli oyuncu deneyiminin yanı sıra, theHunter: Call of the Wild eşsiz çoklu oyuncu seçenekleri de sunuyor. Eşli ve rekabetçi modlarında en fazla 8 arkadaşından (veya yabancılardan!) oluşan ekiplere katıl. Avcı Kulübü’yle pek çok oyun içi mücadele ve etkinliğe katıl. Günlük ve haftalık etkinlikler veya topluluk etkinlikleriyle oyun içi ödüller kazan.
Avcılık arkadaşlarınla daha cazip ve heyecan verici. Öyleyse sen de deneyimlerini paylaş ve şu övünme haklarını kazan.

theHunter: Call of the Wild – 2019 Edition (9.6 GB) REPACK İNDİR


theHunter: Call of the Wild – 2019 Edition indir - (Direkt indir)

45.899
OYUN BİLGİLERİ 28 Şubat 2019 21:46
theHunter: Call of the Wild – 2019 Edition

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 22 GB

Crack: CODEX

Tarih: 28 Şubat 2019

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

19
Yorumlar

Please Login to comment
avatar
 
Resim Yükle
 
 
 
19 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
Omer KarabiyikBurak GünaydınAssassinSerhat ÇilÖzgür Atar Recent comment authors
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Işılay Yeygel
Işılay Yeygel

bin dosyasını neyle acıcam ?

Volkan
Volkan

2 saattir bekliyorum size de böyle oldu mu comment image

mustafa toprak
mustafa toprak

oyunun açılması için steamın yüklü olması mı gerekiyor

Emre Batuhan Tarkan
Emre Batuhan Tarkan

optimizasyonu çok kötü en düşük ayarlarda bile kasmalar oluyor ve bence çok sıkıcı hiç zevk vermiyor

ramazan harmancoğlu
ramazan harmancoğlu

malasef oyun optimize edilmemiş ..oyun içinde cok fazla carsh olacak grafik kartınızdan dolayı minumum 4gb hafızası yoksa ekran kartınızın indirmeyin ben indirdim sonuc d3d device not found hatası..ıyı oyun ama gerek yok..

Cuma Kurt
Cuma Kurt

cözünürlük düsmüo yardım plsss