They Are Coming!

0They Are Coming! indir - (Direkt indir)

Ardennes, 1944. Nazi tanklarının benzini bittiği ve Müttefik hava kuvvetleri tarafından acımasızca yere yığıldığı için Amerikalıların Bulge Muharebesi dediği şey yavaş yavaş tükeniyor. Yenilgi, Reich’ı savaşın gidişatını değiştirmek için umutsuz bir girişimde Wunderwaffe’sini salmaya sevk eder.

Müttefikler, Naziler ve tanıştığınız diğer herkes aracılığıyla zafere giden yolu kemirmek ve ısırmak size kalmış. Bununla işiniz bittiğinde, ölümsüzlüğün sevincini ve beynin hassas tadından hoşlanmayı Ardennes’in (veya bu konuda II. Dünya Savaşı) ötesine yayın.

Modern zamanlarda ne kadar lezzetli insanlarla karşılaşacağını kim bilebilir?

Zombiler tek bir şey için varlar ve sadece tek bir şey var: İnsanları kemirmek. Daha doğrusu beyinleri. Bir zombi alın, ardından dünyayı ele geçirmeleri için bütün bir orduyu “işe alın”.

Bazı insanlar sessizce ana yemek olmayacak! Makineli tüfeklerden, havan toplarından, tank mermilerinden ve insanlığın, onları lezzetli gri maddeden uzak tutmak için sert bir zombinin önüne koyduğu her şeyden kaçın.

Her aşama, buluşacak ve ısırılacak insanlarla dolu. Ayrıca her aşamada, yolda yediğiniz arkadaşlarınızla birlikte ortaya çıkacak birçok sır ve zorluk vardır. Hepsini bulabilir misin?

Yaptığınız her şey, sürünün nihai puanına ve gelişimine katkıda bulunur. İnsanlığın sonuna giden yolu yiyip bitirmekte ne kadar iyisiniz?


They Are Coming! indir - (Direkt indir)

10.397
OYUN BİLGİLERİ 20 Mayıs 2022 21:12
They Are Coming!

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Hayatta Kalma Oyunları, Macera

Platform: PC

Boyut: 2.23 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 20 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?