Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

1Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure indir - (Direkt indir)

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep’i oyna ve ardından devam niteliğindeki tam oyunu olan Tiny Tina’s Wonderlands’i ön sipariş ver!

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure’da kafataslarını parçala, ejderhaları alt et ve devasa golemlerle kapış. Fantastik elementler, eğlence ve aşırı miktarda büyülü ganimetle dolu bu apayrı hikâyeyle, her şeyin başlangıcı niteliğindeki 2013 yılında çıkmış ve herkesçe sevilen bu görevin deneyimini yaşa!

Kraliçe esir alınmış ve krallık da tehdit altında. Bu tuhaf ve büyülü diyara sadece sen ve arkadaşların barışı getirebilir. Tehlikeli ormanlarda, ürkütücü gömütlerde ve dehşet verici kalelerde savaşarak ilerle ama dikkatli ol: Tina’nın neşe saçan ama kaotik içgüdüleri yüzünden yolculuğun gidişatı bir anda değişebilir. Bu destansı masaüstü kapışmasına dalış yap ve hayatının fantastik savaşına hazırlan!

Seç Ve Oyna

Her birinin kendine has becerisi olan 6 eşsiz ve çok güçlü Mahzen Avcısı arasından karakterini seç ve solo ya da co-op modunda kaotik ve fantastik savaşlara kafadan dal

Macera Ve Tehli̇kelerle Dolu Bi̇r Dünya

Bunkermaster’ın Tina’ysa seni neler bekliyor, bilmen imkânsız! Her şeye karşı hazırlıklı ol (özellikle de hazine sandığı kılığına girmiş karnı aç Mimic’lere karşı)

Si̇lahlarin Ve Gani̇meti̇n Büyüyle Bi̇rleşti̇ği̇ Nokta

Birçok seçeneğin olduğu bir cephaneliği kullanırken bir yandan da büyü yapma tarzı el bombası modifikasyonlarıyla parmaklarından Şimşekler ve Ateş Topları atarak yoluna çıkan düşmanları yerle bir et


Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure indir - (Direkt indir)

22.220
OYUN BİLGİLERİ 10 Kasım 2021 17:45
Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, RYO

Platform: PC

Boyut: 11 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 9 Kas 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?