Torchlight III

1Torchlight III indir - (Direkt indir)

Torchlight II’nin üzerinden bir asır geçti ve Ember İmparatorluğu düşüşte. Torchlight III’te Novastraia tekrar işgal tehdidi altında ve onu, Netherim ve müttefiklerine karşı savunmak sana bağlı. Şan, şöhret ve yeni maceralar bulmak için aklını topla ve beklenmeyene atıl.

Cepheye Git – Novastraia’nın uçsuz bucaksız yabanlarda ister tek başına ister arkadaş grubunla cesaretle dolaş ve tehlikelerle yüzleş!

Epik Teçhizat Topla – İster bir zırh, ister bir silah, ister yeni bir pet olsun… Zindanlarda savaştıkça ve tehlikeli düşmanlarla yüzleştikçe bulunacak daha fazla şey her zaman var.

Kahramanını Kur – Seçilebilecek dört eşsiz sınıf ve beş mevcut rölik alt sınıfı ile kahramanını çok farklı şekillerde kurabilir ve hasarını maksimuma çıkarabilirsin. Maceran boyunca epik teçhizatları toplayabilir ve kahramanının eşsiz durumuna uygun bir şekilde kişiselleştirebilirsin.

Kaleni İnşa Et ve Geliştir -Tekrar inşa etme vakti geldi; sen de dahil! Teçhizatları geliştirerek ve aynı zamanda kaleni yenileyerek arkadaşlarına ve dünyaya havanı atarak kalenin tadını çıkar.

Petler Döndü – Şöhrete giden yolda sadık yoldaşınla savaş! Onları güçlendirmek için yetenekler ekle ve onları teçhizatla kuşat. Her tür çok sayıda renk ve tarza sahiptir. Hepsini topladığından emin ol!

CRACK FİX; https://www15.zippyshare.com/v/LF0EEYtH/file.html

REPACK SIKIŞTIRILMIŞ▼
REPACK İNDİR (3.4 GB)


Torchlight III indir - (Direkt indir)

32.613
OYUN BİLGİLERİ 14 Ekim 2020 10:25
Torchlight III

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, RYO

Platform: PC

Boyut: 5.7 GB

Crack: DARKSiDERS

Tarih: 13 Eki 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?