Totally Accurate Battle Simulator

15Totally Accurate Battle Simulator indir - (Direkt indir)

Totally Accurate Battle Simulator son versiyon

Totally Accurate Battle Simulator son versiyon, savaş simulasyonu olarak çıkış yapacak oyun için 2017 yılını beklemeniz gerekiyor. Fakat oyunun piyasaya sunulan erken erişim versiyonu ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Mavi taraf ya da kırmızı taraf olarak takımınızı savunmanız gerekiyor. Stratejik zekanızı konuşturmanın vakti geldi.

Totally Accurate Battle Simulator oyununda dikkatiniz çeken birçok detay olacak. Senin savaş stratejilerin oyunun seyrini değiştireceği gibi rakibinize zorlu anlar yaşatabilecek. Kuracağınız tuzaklar ve düşmanınızın taktiği oyundaki gerilim dolu havayı eğlenceli bir ortama dönüştürecek. Emin ol daha önce böyle bir savaş oyunu oynamadığını keşfedeceksin. Totally Accurate Battle Simulator son versiyon ile sende keyifli anlar yaşayabilir, savaşın tadını çıkarabilirsin.

Oyunun gelecek versiyonları hakkında henüz net bir tarih verilmezken geliştirici ekibin kısa süre içerisinde yeni versiyonu sunacağı ve oyuna saldırı anlamında birçok yenilik katacağı açıklandı. Böylece mancınık sisteminin ve ok atma sisteminin %90 oranında geliştirileceği Totally Accurate Battle Simulator son versiyon, oyunculara daha farklı tat sunabilecek. Siz de var olan versiyon ile oyunu test edebilirsiniz. Fakat unutmamanız gereken bir detayı hatırlatalım, var olan versiyonda kısıtlı bir alana hükmedebiliyorsunuz. Bunu beta olarak algılayabilirsiniz. Fakat bu kısıtlı alanın birçok oyun ile rekabete girecek düzeyde size keyif vereceğini anımsatmadan geçmeyelim. Sizin düşmanlar üzerinde hakimiyet kurmanızı sağlayacak tek nokta verilen araçları düzgün ve stratejik düzeyde kullanabilmenizdir. Oyundaki düşmanların farklılık göstereceğini unutmayın. Her ne kadar onları basite alsanızda düşmanlar sizi hiç beklemediğiniz anda mağlup edebilir. Yapay zeka motorunun çok fazla gelişmiş olmasını beklemek mucize olur, ancak kontrol mekanizması oldukça sağlamdır.

NOT : İSTEK OYUNDUR ve ERKEN ERİŞİMDİR .


Totally Accurate Battle Simulator indir - (Direkt indir)

77.123
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

11
Yorumlar

Please Login to comment
avatar
 
Resim Yükle
 
 
 
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
cavidÇağdaşArdaGörkem YılmazTorrent Oyun Recent comment authors
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
cavid
cavid

neden bende olmuyo

Çağdaş
Çağdaş

gizli karakterleri istiyorum lütfen

Arda
Arda

oyuna updateler eklendi gizli karakterler onu ekler misiniz

Ələkbər Nağı
Ələkbər Nağı

Ya guncelle yeni updateler falan geldi

Talha Basturk
Talha Basturk

açılmadı sildim

Ahmetbugra Makarac
Ahmetbugra Makarac

32 bit işlemcide olurmu