Totally Accurate Battle Simulator

22



Totally Accurate Battle Simulator indir - (Direkt indir)

Totally Accurate Battle Simulator son versiyon

Totally Accurate Battle Simulator son versiyon, savaş simulasyonu olarak çıkış yapacak oyun için 2017 yılını beklemeniz gerekiyor. Fakat oyunun piyasaya sunulan erken erişim versiyonu ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Mavi taraf ya da kırmızı taraf olarak takımınızı savunmanız gerekiyor. Stratejik zekanızı konuşturmanın vakti geldi.

Totally Accurate Battle Simulator oyununda dikkatiniz çeken birçok detay olacak. Senin savaş stratejilerin oyunun seyrini değiştireceği gibi rakibinize zorlu anlar yaşatabilecek. Kuracağınız tuzaklar ve düşmanınızın taktiği oyundaki gerilim dolu havayı eğlenceli bir ortama dönüştürecek. Emin ol daha önce böyle bir savaş oyunu oynamadığını keşfedeceksin. Totally Accurate Battle Simulator son versiyon ile sende keyifli anlar yaşayabilir, savaşın tadını çıkarabilirsin.

Oyunun gelecek versiyonları hakkında henüz net bir tarih verilmezken geliştirici ekibin kısa süre içerisinde yeni versiyonu sunacağı ve oyuna saldırı anlamında birçok yenilik katacağı açıklandı. Böylece mancınık sisteminin ve ok atma sisteminin %90 oranında geliştirileceği Totally Accurate Battle Simulator son versiyon, oyunculara daha farklı tat sunabilecek. Siz de var olan versiyon ile oyunu test edebilirsiniz. Fakat unutmamanız gereken bir detayı hatırlatalım, var olan versiyonda kısıtlı bir alana hükmedebiliyorsunuz. Bunu beta olarak algılayabilirsiniz. Fakat bu kısıtlı alanın birçok oyun ile rekabete girecek düzeyde size keyif vereceğini anımsatmadan geçmeyelim. Sizin düşmanlar üzerinde hakimiyet kurmanızı sağlayacak tek nokta verilen araçları düzgün ve stratejik düzeyde kullanabilmenizdir. Oyundaki düşmanların farklılık göstereceğini unutmayın. Her ne kadar onları basite alsanızda düşmanlar sizi hiç beklemediğiniz anda mağlup edebilir. Yapay zeka motorunun çok fazla gelişmiş olmasını beklemek mucize olur, ancak kontrol mekanizması oldukça sağlamdır.

NOT : İSTEK OYUNDUR ve ERKEN ERİŞİMDİR .


Totally Accurate Battle Simulator indir - (Direkt indir)

133.364
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?