Transport Fever 2

4Transport Fever 2 indir - (Direkt indir)

ÖNEMLİ NOT: Oyun erken erişimdir, hatta erken erişim öncesi betadır.Bir çok sorunu olabilir yada çalışmayabilir.Bilerek indirme yapınız.

2016 yılında çıkış yapan Transport Fever’in ikinci oyunu olacak olan Transport Fever 2 bilgisayar oyuncuları tarafından beklenmeye devam edilirken oyunun çıkış tarihi bir türlü duyurulmadı. Yapım Steam’de sergilenmeye devam ediliyor.

Simülasyon, strateji ve yönetim oyunu olarak Steam üzerinde lansmana çıkması beklenen Transport Fever 2 bilgisayar platformuna özgü olarak geliştirildi. Hikâye tabanlı bir oynanış yapısına sahip olacak olan oyunda adeta bir nakliye şirketi kuracak ve yöneticiliğini üstleneceğiz. Deniz, hava ve kara yolu ile nakliyeler yapacağımız oyunda yepyeni bir dünyayı keşfedecek, nakliye güzergahları ile hedefler belirleyeceğiz. 1850’li yıllardan günümüze kadar en büyük lojistik zorlukları tecrübe edecek, dünyanın başka bir yerinde rakipsiz bir nakliye imparatorluğu kurmaya çalışacağız.

200’den fazla raç seçeneğinin yer alacağı yapımda oyun içi harita düzenleyicisi de bulunacak. Oyuncular bu düzenleyici ile haritalar üzerinde değişiklikler yapabilecekler. Üç farklı iklim bölgesinde yer alacak olan yapımda oyuncular dilerlerse manzaraları yeniden oluşturabilirler.

20 saatten fazla bir oynanış süresine sahip olacak olan oyun da dinamik ekonomik bir yapı ve 50’den fazla çeşitli zorluk karşımıza çıkacak. Gerçekçi bir şehir simülasyonunun da bulunacağı yapım da detaylı harita ve detaylı içerikler eşliğinde nakliye imparatorluğunu yöneteceğiz.

Oyun yıl sonu lansmana çıkacak.


Transport Fever 2 indir - (Direkt indir)

56.458
OYUN BİLGİLERİ 9 Kasım 2019 12:41
Transport Fever 2

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 12.8 GB

Crack: BETA 

Tarih: 11 Ara 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?