TurnOn

2TurnOn indir - (Direkt indir)

ÇIKIŞ TARİHİ 1 HAZİRAN 2016’DIR VE TR’DE İLK TORRENTOYUNİNDİR.COM’DA PAYLAŞILMIŞTIR. SAHTEKARLARA İTİBAR ETMEYİNİZ.

Tüm şehir aniden karanlığa gömülür. Güç şebekesinde gerçekleşen bir kazanın ardından kanlı canlı bir kıvılcım küresi şehire elektriği geri getirmek, şehir sakinlerine özledikleri huzuru geri vermek zorundadır.
“TurnOn,” cesur bir uzaylı gezginin, ışıkların karardığı bir dünyadaki göz alıcı yolculuğunu ve büyüleyici hikayesini anlatıyor. “TurnOn,” çekici görseller ve betimleyici bir anlatım, şirin bir karakter ve huzur verici, büyülü seslerle dünyayı olduğundan daha iyi ve hoş bir yere dönüştürüyor.

İÇERİK

  • Tema! Dünyanın elektriğe ne kadar bağımlı olduğuna ve onun yokluğunda neler olabileceğine şaşıracaksınız. Tüm bulmacaları çözün ve beklenmedik düşmanlarla mücadele ederek evlerin her birine ışığı geri getirin!
  • Görsel hikaye anlatımı! Oyunlarda tüm o uzun konuşmalardan sıkıldınız mı? Önemi yok, TurnOn’da herşey görsel; tüm hikaye grafikler aracılığıyla aktarılıyor, bazen gözlerden saklı olsa da.
  • Platform oyunu, ama platformsuz! Ana karakter elektrik kabloları üzerinde hareket ediyor. Keşif içeren ve müzikal bölümler oyunu oldukça sürükleyici kılıyor.

“TurnOn”un yapım sürecinde WWF tarafından gerçekleştirilen “Dünya Saati” küresel hareketinden ilham alındı.

ADAY GÖRÜLDÜĞÜ ÖDÜL TÜRLERİ VE ALDIĞI ÖDÜLLER

Awards_05_GamesJam Awards_04_AppCampus Awards_02_Adobe Awards_01_Imagine-Cup


TurnOn indir - (Direkt indir)

10.371
OYUN BİLGİLERİ 1 Haziran 2016 10:01
TurnOn

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.23 GB

Crack: CODEX

Tarih: 1 Haziran 2016

Kaynak: Kickass

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?