Two Point Hospital: Bigfoot

3Two Point Hospital: Bigfoot indir - (Direkt indir)

Sadece bilgisayar platformu için geliştirilen ve 30 Ağustos’ta yayınlanan Two Point Hospital olumlu geri bildirimler ile kitlesini artırmaya devam ediyor.

SEGA’nın 2018 yılı için özel olarak yayınladığı Two Point Hospital bilgisayar platformu için geliştirildi. Bilgisayar platformunda oyunculara hastane inşa etme ve yönetme fırsatı sunuyor. Tek oyunculu olarak oynanabilen yapımda hastaların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacak ve onları sağlıklarına tekrar kavuşturacağız. 125.00 TL olarak Steam’de satışlarına devam eden yapım, bu sabah ilk genişlemesini de oyunculara sundu.

Steam’de 27.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile yayınlanan Bigfoot adlı genişleme paketi 12 Aralık’a kadar yüzde 10 indirimle 24.30 TL fiyat etiketi ile satılıyor. İlk ücretli genişleme paketi olan Bigfoot, oyun içerisine üç yeni hastane getiriyor. Yeni hastaneye ek olarak bir dizi yeni hastalıklar da karşımıza çıkacak olan içerikler arasında yer alacak. Hastanelerin adı Underlook Hotel, Swelbard ve Roquefort Kalesi olarak duyuruldu.

Genişleme paketi ile hastanelerimize yerleştirebileceğimiz çok sayıda yeni öğeler de karşımıza çıkacak. Roquefort Kalesi kış temasına sahip olacak. Oyuncular bu hastane de hem soğukla mücadele edecek hem de yeni hastalıklar ile mücadele edecekler.

Underlook Hotel’inden söz edecek olursak itibarını oldukça sarsan olayları geride bırakan bu hastane insanlara yardım ederek eski şehvetli günlerine geri dönmek istiyor. Hastalıkları tedavi ederek ve insanları yeniden eski sağlıklarına kavuşturacağımız bu hastane de geçmişten izler de karşımıza çıkacak. Oyuncular yeni öğeler ile hastanelerini süsleyebilecek, yeni ekipmanlar ile hastalıkları daha çabuk tespit edip tedavi yoluna gidebilecekler.

9 farklı yeni hastalık, yeni terapi odaları ve daha fazlası genişleme ile oyunculara sunuluyor.

NOT: ANA OYUN VE ÖNCEKİ TÜM EK PAKETLER DAHİLDİR, DİREK İNDİREREK OYNAYABİLİRSİNİZ.!


Two Point Hospital: Bigfoot indir - (Direkt indir)

27.472
OYUN BİLGİLERİ 8 Aralık 2018 23:45
Two Point Hospital: Bigfoot

Tür: Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 3.2 GB

Crack: CODEX

Tarih: 5 Aralık 2018

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?