Unto The End

7Unto The End indir - (Direkt indir)

El yapımı, sinematik platform oyunu Unto The End, çaresizce eve varmaya çalışmanın hikâyesi. Heyecan dolu kılıç savaşlarında doğaçlama ve gözlem yoluyla ustalaş. Yadigârları kullanmak ve kaynaklarını takas etmek için fırsat kolla. Eylemlerinle hayat bulan bu macerada, evin yolunu bulabilecek misin?

ÖZELLİKLER

Oku-Karşıla Tarzı Savaş: Beceri ve ustalık odaklı bu eşsiz savaş sistemi, 2D için sıfırdan tasarlandı ve geliştirildi. Hem birebir hem kalabalık mücadelelerde kılıcınla ve menzilli silahlarınla akıllıca savaş, stratejik şekilde saldır.

El Yapımı İncelikli Karşılaşmalar: Macera özenle hazırlanmış karşılaşmalarla yavaşça şekilleniyor; karşına her biri zeki ve dişine göre, bu dünyada bir yeri ve kendilerine ait motivasyonları olan rakipler çıkıyor.

Oyuncu-Beceri Odaklı: Zorlayıcı, tek kişilik bu oyun deneyiminde elinden pek tutan olmayacak; babanın tüm yetenekleri başlangıçtan itibaren açık ve bu becerilerde ustalaşmak ve etrafında olan biteni keskin şekilde gözlemlemek, hayatta kalman ve başarılı olman için şart.

Acımasız Topraklar: Mağaralarla dolu yeraltı harabelerinden çetin dağ zirvelerine, ince ince dokunmuş ortamlarda yol alırken çevrendeki engelleri ve ölümcül tuzakları aşmalısın.


Unto The End indir - (Direkt indir)

40.821
OYUN BİLGİLERİ 12 Aralık 2020 13:49
Unto The End

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.1 GB

Crack: CODEX

Tarih: 9 Ara 2020

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?