Urban Trial Playground

3Urban Trial Playground indir - (Direkt indir)

5 Nisan 2018’de Nintendo Switch platformu için yayınlanan Urban Trial Playground oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Switch’e yayınlanmasından 1 yıl sonra PC’ye gelecek olan yapım için geri sayımlar devam ediyor.

Switch platformunu kasıp kavurduktan sonra PC’nin yolunu tutan Urban Trial Playground yarın Steam’de lansmana çıkacak. Oyunculara benzersiz motosiklet yarışları sunacak olan yapım eğlenceli ve aksiyonu da beraberinde getirecek. Tate Multimedia tarafından geliştirilen ve yarın yayınlanacak olan Urban Trial Playground’da oyuncular kendi karakterlerini yaratabilecek, diledikleri motosikleti özelleştirebilecekler.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı oyun modlarına sahip olacak olan yapımda oyuncuları rengarenk bir yapı bekliyor olacak. 11 farklı dil seçeneğine sahip olan oyunda Türkçe yer almazken, oyunculara 50’den fazla da zorlu seviye sunuluyor. Oyuncular benzersiz alanlarda motosiklet sürecek, engellerle dolu parkurları akrobatik hareketler ile tamamlamaya çalışacaklar.

Oyuncular motosikletler üzerinde dilediği gibi değişiklikler yapabilecek ve kendi tarzlarını yaratabilecekler. Rangarenk bir yapı eşliğinde oyunculara eğlenceli anlar sunacak olan yapım 6.99 dolar gibi bir fiyat etiketi ile PC oyuncularına sunulacak.


Urban Trial Playground indir - (Direkt indir)

38.589
OYUN BİLGİLERİ 5 Nisan 2019 22:08
Urban Trial Playground

Tür: Aksiyon, Basit, Oyun, Spor, Yarış, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 16.5 GB

Crack: CODEX

Tarih: 5 Nisan 2019

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?