V Rising

2V Rising indir - (Direkt indir)

Yüzyıllar süren uykudan sonra zayıflamış bir vampir olarak Uyan. Hayatta kalmak için kavurucu güneşten saklanırken gücünü yeniden kazanmak için kan için avla. Vampir imparatorluğunuzu yükseltmek için kalenizi yeniden inşa edin ve insanları sadık hizmetkarlarınıza dönüştürün. Çevrimiçi müttefikler veya düşmanlar yapın ya da çevrimdışı tek başınıza oynayın, kutsal askerleri savuşturun ve bir çatışma dünyasında savaş açın.

Bir sonraki Drakula olacak mısın?

Gotik Bir Açık Dünya
Efsanevi korkular ve tehlikelerle dolu geniş bir dünyayı keşfedin. Değerli kaynakları keşfetmek, yol boyunca dost ve düşmanlarla tanışmak için yemyeşil ormanlar, açık kırsal alanlar ve karanlık mağaralar arasında seyahat edin. Vampir yoldaşlarla dünyayı dolaşın veya köyleri yağmalarken, haydutlara baskın yaparken ve doğaüstü canavarların alanlarına girerken tek başınıza avlayın.

Işıktan kork – Geceye hükmet
Gündüzleri gölgelere tutun yoksa yakıcı güneş ışığı seni küle çevirir. Geceyi dolaşın ve karanlıkta kurbanlarınızı avlayın. Bir vampir olarak, gece ve gündüz stratejilerinizi planlarken kana olan susuzluğunuzu gidermelisiniz.

Kaleni yükselt
Kaynakları toplayın ve karanlık güçler kazanmak için eski teknikleri keşfedin. Ganimetinizi depolayabileceğiniz ve karanlık ordunuzu büyütebileceğiniz bir kale inşa etmek için yeni edindiğiniz bilgileri kullanın. Alanınızı kişiselleştirin, vampir tarzınızı sergileyin ve hizmetçiler ve arkadaşlarınız için tabutlar hazırladığınızdan emin olun. Hazinenizi vampir rakiplerinden korumak için kalenizi güçlendirin.

Rekabet Edin veya İşbirliği Yapın
Yalnız seyahat edin veya arkadaşlarınızla dünyayı keşfedin. Diğer vampirlerle yan yana savaşmak, Vardoran’ın en büyük tehditlerini yenme mücadelesinde size avantaj sağlayacaktır. Kan, güç ve ihanet oyununda diğer oyuncuların kalelerine baskın yapın veya diplomatı oynayın. İster rekabet edin, ister işbirliği yapın – seçim sizin.

Vampirinde ustalaş
Ölümcül silahlar ve kutsal olmayan yeteneklerden oluşan bir cephaneliği öğrenin ve ustalaşın. V Rising’de, hassas WASD kontrollerini ve imleç tabanlı hedeflemeyi kullanarak beceri atışlarını hedef alıyor ve mermilerden kaçıyorsunuz – hareket etmek için tıklama yok. Güçlü düşmanları yenerek kazanılan çeşitli büyülerle silahları birleştirerek vampirinizi oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin. Becerilerinde ustalaş ve kötü güçlerini serbest bırak.

NOT: Steamworkfix’i içerir.

1- Steam’i Başlatın

2- Oyunu “VRising.exe” üzerinden çalıştırın

3- Keyifli oyunlar.


V Rising indir - (Direkt indir)

43.799
OYUN BİLGİLERİ 24 Mayıs 2022 18:19
V Rising

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.9 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 17 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?