Vampire: The Masquerade – Coteries of New York

1Vampire: The Masquerade – Coteries of New York indir - (Direkt indir)

Çeşitli bahanelerle ertelenen ve dün akşam itibari ile Steam’de bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Vampire: The Masquerade – Coteries of New York fiyat etiketi ile yüzleri güldürdü. Oyun 32.00 TL fiyat etiketine sahip.

Hikâye tabanlı olarak oynanacak olan Vampire: The Masquerade – Coteries of New York dün akşam itibari ile Steam’de oyunculara sunuldu. Draw Distance tarafından geliştirilen ve yayınlanan yapım ilk incelemelerinde de olumlu geri bildirimler aldı. Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım 32.00 TL fiyat etiketi ile lansmana çıktı. Yayınlanması şerefine yüzde 10 indirime giren oyun, 18 Aralık’a kadar 28.80 TL fiyat etiketine sahip.

Vampirlerin iç çatışmasını oldukça başarılı bir şekilde oyunculara sunan yapım karanlık atmosferi ve şiddet dolu sahneleri ile şuana kadar oyuncuları tatmin etmeyi başaran Vampire: The Masquerade – Coteries of New York satışlarını da artırıyor.

Birbirinden farklı oynanabilir karakterlerin de yer aldığı oyunda karakterimiz için farklı klanlar arasından seçimler yapacak, diyalog sahneleri ile karşılaşacak, farklı sonlar ile karşılaşacağız.


Vampire: The Masquerade – Coteries of New York indir - (Direkt indir)

45.628
OYUN BİLGİLERİ 13 Aralık 2019 13:12
Vampire: The Masquerade – Coteries of New York

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.4 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 11 Ara 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?