Voice of Cards The Isle Dragon Roars

2Voice of Cards The Isle Dragon Roars indir - (Direkt indir)

Voice of Cards: The Isle Dragon Roars, kılıçlar ve büyücülük dünyasında geçen, tamamen kartlar aracılığıyla anlatılan bir RPG’dir.

Voice of Cards: The Isle Dragon Roars dünyasını, karakterlerini ve savaşlarını bir masa üstü rol yapma oyunu tarzında sunan bir rol yapma video oyunudur; her şey kartlar kullanılarak temsil edilir ve oyuncu bir oyun parçası olarak ortamlarda gezinir. Oyuncu, belirli hikaye olayları tamamlanana kadar kapalı alanlar ile oyunun Bliss Adası ayarını keşfeder.

Ortamlar kasabalar, dünya dışı ve zindanlar arasında bölünmüştür. Navigasyon sırasında, oyuncu bitişik kartları çevirerek, bazen rastgele olayları tetikleyerek ve hazine sandıkları bularak haritayı ortaya çıkarır, bazı karşılaşmalar sonucu belirlemek için bir zar rolü gerektirir.

Oyuncunun taşı bir seferde bir kartı hareket ettirebilir veya ortaya çıkan kartlara atlayabilir. Karakterler için belirli görevleri tamamlamak, oyuncuya hikayenin sonunda oynayan bir Gizemli Kart kazandırır. Kasabalarda oyuncular, kart türlerini ve puanları rastgele kart efektleriyle veya etrafında çalışırken, kazanan en yüksek puana sahip olacak şekilde eşleştirmek amacıyla kart tabanlı bir mini oyun oynayabilir.

Savaşlar, oyuncu tarafından kontrol edilen dört kişilik bir grupla hem yazılı hem de rastgele karşılaşmalarla oynanır; kahramanlar Barren ve Laty ve hikayenin dikte ettiği diğer iki karakter.

Savaş sırasında, oyuncu standart saldırılar gerçekleştirebilir, öğeleri kullanabilir ve her tur bir kez oluşturulan ve bir havuza eklenen mücevherleri kullanarak beceriler gerçekleştirebilir.

Bazı savaşlar sırasında, hem oyuncuya hem de düşman tarafa etki sağlayan tesadüfi kartlar tetiklenir.

Saldırılardan kaynaklanan hasar, her karttaki saldırı ve savunma değerleri kullanılarak hesaplanırken, her karakter aynı anda yalnızca bir olumlu ve bir olumsuz durum etkisine sahip olabilir.

Kazanan taraf, seviye atlayarak karakterin sağlığını ve niteliklerini yükselterek altın ve deneyim puanları ile ödüllendirilir.

Hikaye, bir masa üstü RPG tarzında sunulan ve oyun yöneticisinin anlatımıyla oynanan, yakın zamanda uyanmış bir ejderhayı öldürmek için yola çıkan, kendini kahraman ilan eden bir kahramanı takip ediyor.

YOKO TARO (Yaratıcı Yönetmen), Keiichi Okabe (Müzik), Kimihiko Fujisaka’dan (Karakter Tasarımı) yepyeni, ancak çekici bir nostaljik oyun deneyiminin keyfini çıkarın.


Voice of Cards The Isle Dragon Roars indir - (Direkt indir)

4.157
OYUN BİLGİLERİ 30 Nisan 2022 14:02
Voice of Cards The Isle Dragon Roars

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.9 GB

Crack: REPACK

Tarih: 28 Ekim 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?