Voidtrain

2Voidtrain indir - (Direkt indir)

Hayatta Kalma Türüne Yeni Bir Soluk
Kendi kuralları ve kanunları olan yeni bir dünyada kendilerini bulan teknisyenler olarak oynayacaksın. Bu yeni dünyayı keşfet, derinlemesine incele ve burada hayatta kalmayı öğren. Yeni ve baş döndüren bir maceraya kendini kaptır. Bu macera sırasında tuhaf yaratıklar, birçok gizem, bulmaca ve mücadele seni bekliyor. Hayatta kalman konusunda işe yarayacak kullanışlı eşyalar ve yapılar yapmak için kaynakları topla. VoidTrain’deki göz alıcı dünyalar arasında seyahat ederken treni de dilediğin gibi özeleştirebilirsin.
Boyutlar Arası Ekspresi
Küçük bir vagonla yola çık. Bunun neye dönüşeceği tamamen sana bağlı. İnşa et, genişlet, özelleştir, farklı zaman dilimlerine ait motorlar arasından seçimini yap ve oyunu dilediğin gibi oyna!
Hiçlik dünyasını keşfet
Teknisyeninle birlikte bu yeni ortamda nasıl hayatta kalınacağını öğren. Kendi kurallarına sahip benzersiz bir dünya. Bazen yer çekimi bile ortadan kaybolacak. Kaynakları topla, yol boyunca karşına çıkan istasyonları ve adaları keşfet ve buraları mesken edinmiş yaratıkları avla.
Eşsiz bir macera
Oyuncu olarak etrafındaki ortamların, olayların ve nesnelerin oluşturulma biçiminin yanı sıra yaptığın tercihler sayesinde VoidTrain’de yaşadığın her macera kayda değer olacak. Takip edebileceğin yeni yollar, keşfedebileceğin yeni diyarlar ve yapabileceğin yeni bir tren her zaman seni bekliyor!

NASIL OYNANIR?
Epic Game Store kütüphaninize “Hello Mod Kit” ekleyin ancak indirmeyin!
Launcher.exe çalıştırıp oynayın.


Voidtrain indir - (Direkt indir)

25.633
OYUN BİLGİLERİ 14 Ağustos 2021 11:37
Voidtrain

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 25 GB

Crack: EARLY ACCESS 

Tarih: 12 Ağustos 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?