Vox Machinae

0Vox Machinae indir - (Direkt indir)

Yepyeni Tek Oyunculu Sefer

Serus Sistemine Hoş Geldiniz! Horizon Corporate Güvenlik biriminin bir üyesi olarak, devasa madencilik makinelerini kontrol ederek barışı korumak sizin işiniz. Bununla birlikte, gizemli bir düşman güç şirketinizin madencilik operasyonlarını ele geçirmeye başladığında günlük öğütmeniz kesintiye uğrar. Artık iş arkadaşlarınızı korumak, şirketinizin kaynaklarını savunmak ve Serus sisteminin sırlarını ortaya çıkarmak size ve Horizon Security ekibinin geri kalanına kalmış.

Öğütücünüzü seçin ve şirketinizin bölgesini savunmak için yola çıkmadan önce güçlü bir lazer, füze, top ve daha fazla cephaneliği ile özelleştirin. Sürükleyici bir tek oyunculu kampanyaya katılın veya ganimet kutusu veya mikro işlemler olmadan sorunsuz çok oyunculu aksiyona katılın.

Her biri kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri olan beş Öğütücü kasası arasından seçim yapın. Ardından, Öğütücünüzü tercih ettiğiniz oyun tarzına uygun bir dizi yıkıcı silahla donatın. Son olarak , sahada kendinizi kanıtlayarak kazandığınız çeşitli başlık stilleriyle ekip VOIP iletişimleri için elinizden gelenin en iyisini aradığınızdan emin olun.

Tüm oyun modlarında tam bot desteğiyle bu yalnız anları geride bırakın . İster sunucunuzdaki boş koltukları dolduruyor olun, ister çevrimdışı becerilerinizi geliştiriyor olun, yetkin botlarımız destansı savaşlarda sizinle veya size karşı memnuniyetle savaşacaktır.


Vox Machinae indir - (Direkt indir)

4.721
OYUN BİLGİLERİ 13 Mayıs 2022 21:51
Vox Machinae

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 8.27 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 13 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?