Warhammer Chaosbane

0Warhammer Chaosbane indir - (Direkt indir)

“Bu oyuna dikkat edin, çok iyi bir Aksiyon RPG bu! ” – Entertainment Buddha

Savaşların harabeye çevirdiği ve büyünün egemen olduğu bir dünyada, Kaos çetelerine karşı İnsan İmparatorluğunun son umudu sensin. İster tek başına ister yerel veya çevrimiçi koop modunda dört kişiye kadar birlikte oyna, kendine özgü ve birbirini tamamlayan becerilere sahip dört karakter sınıfından bir kahraman seç ve Eski Dünyanın en güçlü artefaktlarını kullanacağın destansı savaşlara hazırlan.

• Warhammer Fantasy dünyasında geçen İLK HACK AND SLASH. Black Library yazarlarından Mike Lee’nin kaleminden çıkma yepyeni bir hikaye ve Chance Thomas’ın bestelediği müzikler ile.

• MÜTHİŞ SAVAŞLAR: Nuln’un lağım tünellerinden Praag’ın harabeye dönmüş sokaklarına pek çok mekanda, canavar güruhlarına karşı 180’den fazla gücü kullanarak ilerle. En zorlu durumlardan kurtulmak için müthiş beceri Kan Şehvetini etkinleştir.

• Kendine özgü beceri ve kişiselleştirme özelliklerine sahip 4 KARAKTER SINIFI: ağır hasara dayanıklı İmparatorluk askeri, yakın dövüş ustası Cüce, büyü kullanarak uzaktan hasar verebilen Yüce Elf veya ölümcül tuzaklar kurabilen ve yayı herkesten iyi kullanan Orman Elfi.

• Kaos Tanrıları ve destansı şeflerle ile birlikte 70’ten fazla yaratığın bulunduğu DEVASA HAYVAN KİTABI. Nurgle’nin hizmetkarlarıyla, Khorne’un yaratıklarıyla ve diğer hasis yaratıklarla dövüş.

• KOOP İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ: tek başına veya 4 oyuncuya kadar birlikte, yerel veya çevrimiçi koop için sınıf sinerji ve arayüzü özel tasarlandı. Farklı beceri ve güçleri kombine ederek daha da yıkıcı etkiler yarat.

• YÜKSEK YENİDEN OYNAMA DEĞERİ: Hikaye moduna ek olarak, boss hücumu modu, sayısız zindan ve düzenli güncellemeler sayesinde zengin ve çeşitlilik arz eden bir oyun deneyimi seni bekliyor. Ayrıca, yeteneklerini test edebileceğin 10 zorluk seviyesi var.


Warhammer Chaosbane indir - (Direkt indir)

25.245
OYUN BİLGİLERİ 31 Mayıs 2019 13:57
Warhammer Chaosbane

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, RYO

Platform: PC

Boyut: 8.76 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 31 May 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

8
Yorumlar

Please Login to comment
avatar
 
Resim Yükle
 
 
 
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
senseiKoRn23KindredOrhanTarık Recent comment authors
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
KoRn23

Çakma Diablo 3

Orhan
Orhan

Tavsiye edermisiniz bu oyunu gencliieeeer ??

KingTigerH
KingTigerH

Geldikçe geliyor (OYUNLAR) fakat içlerinde mortal kombat 11 yok

Tarık
Tarık

aynen

Kindred
Kindred

kardeşim onunda cracki çıksın oda gelir

sensei
sensei

mk 11 online olduğu için crack çıkmıyor

KingTigerH
KingTigerH

ama mortal kombat X de online idi nasıl oluyor bu ?

ömür
ömür

waaay