We Happy Few

7We Happy Few indir - (Direkt indir)

torrentoyunkapak

We Happy Few, Wellington Wells adlı şehirde ömürlerini neşeli bir inkâr içerisinde geçirmekten kurtulmaya çalışan, azimli ve kısmen berbat insanların hikâyesi. Uyuşturucuyla dolu, 1960’lar İngilteresinin gelecek öngörüsü üzerine kurulmuş bir şehirde; vatandaşların, uymayanları pek de hoşgörüyle karşılamadıkları ‘normalden çok uzak kurallarına’ ayak uydurmak zorunda kalacaksınız.

1960’ların Distopik İngilteresi
1960’lardaki bir gelecek öngörüsü üzerine kurulmuş bu evrende, savaş yüzünden harap olmuş ve hayali bir mutluluğa sahip insanlarca yeniden inşa edilmiş bir şehir bulacaksınız. Wellington Wells’te her şey bahtiyar gibidir; caddeler, insanlar ve varlığını hiç televizyondan eksiltmeyen Jack Amca dahi! Lakin bu güzel dünya, yıkılmanın eşiğindedir. Bu dünyanın tarihini ve nasıl böylesi aldatıcı bir şekilde mutlu hale geldiğini keşfedeceksiniz.

Kuşku ve Neşe
We Happy Few, yöntemsel olarak oluşturulmuş, apaçık görünmekten sakınmanız gereken bir dünyada hayatta kalma ve oradan kurtulma mücadelesini konu eden bir oyun. Uygunsuz davranırsanız ya da Neşeli (yerel mutluluk haplarına verilen ad, Neşe) değilseniz, yerel halk şüphelenmeye başlar ve çabucak tepe taklak edilirsiniz! Zor kullanılarak. Kaçabilecek kadar hayatta kalmak istiyorsanız, uyum sağlamak, gizlenmek ve dövüşmek konularında alıştırmaya ihtiyaç duyacaksınız.

Yetişkinlere Yönelik Bir Hikaye
We Happy Few’in içindeki şahıslar, sıradan video oyunu kahramanları değiller. Şahısların, kahramansılıktan uzak ve kusurlara sahip bu kişilikleri, dünyalarının içinde bulunduğu travma tarafından çarpılmış vaziyettedir. Her karakterin, çevrelerinde dönen ve kendilerinin de dâhil oldukları olaylara farklı tepkiler vermelerine sebebiyet verecek özgün geçmişleri vardır. Kara mizahla, umutla ve biraz da kurtuluşla bezenmiş hikâyelerimiz, kesinlikle çocuklar için uygun değildir.

Özellikler
We Happy Few’in içinde, deneyimleyecekleriniz:

 • Yöntemsel olarak oluşturulmuş bir evren, yani herkesin deneyimi kendine has olacak anlamına gelmekte,
 • Acemi ve deneyimli oyuncular için çeşitli zorluk seçenekleri,
 • Kalıcı ölüm, eğer tüm mazoşistik ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız,
 • Üç ayrı oyun şekli: serbest (açık dünya), hikâye ve Wellie oyun şekli,
 • Özgün müzikler ve
 • Tamamen seslendirilmiş, sinematik, birincil kişili hikâye.

Ve kendi üslubunuza göre de oynayabilirsiniz:

 • Hayatta kalmak için temel ihtiyaçlarınızı (açlık, su ve uyku ihtiyaçları) karşılayın,
 • Toplumdaki diğer üyelerle nasıl iletişime geçmeniz gerektiğini öğrenin ve gizlice ilerlemek, araya karışmak ya da mücadeleye girmek seçeneklerinden birini tercih edin,
 • Onlarca oyun içi olaya dâhil olun,
 • Özgün yerel tavırlara uygun davranmayı öğrenerek ve Neşe’nizi alarak ortama uyum sağlayın,
 • Tarifler toplayın, sokaktan eşyalar bulun, onlarca farklı silah, araç ve cihaz oluşturun,
 • Çıplak ellerinizle ya da oluşturduğunuz çılgın silahlarla savaşın,
 • Tuzaklara gözünüzü dört açın ya da kendi lehinize tuzak nasıl kurulur, öğrenin.

Uyarı: Bu özelliklerin hepsine Erken Erişim süresince erişilemeyebilir! Sözü geçen bu özellikler, biz tam sürümü oluşturmak yolunda onları geliştirdikçe erişilebilir hale geleceklerdir.


Ağustos 2018’de konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan We Happy Few oldukça beğenilmişti. 31 Mart’ta ilk sezon geçişini oyuncularına sunacak olan yapım, 4 Nisan’da da yeni bir DLC paketi alacak.

1960’lar İngilteresinde geçen yapım kendine has açık dünyası ile hem konsol hem de bilgisayar platformunda lansmana çıkmıştı. Steam’de bilgisayar oyuncularının incelemelerinde ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, haftaya ilk sezon geçişini oyunculara sunacak. Tek oyunculu bir oynanış üzerine kurulu olan yapım, 4 Nisan’da alacağı They Came from Below adındaki genişleme ile Rager ve James isimli karakterleri karşımıza çıkaracak.

Gematsu’nun haberi ile edindiğimiz bilgilere göre We Happy Few için Roger & James in They Came from Below adında bir genişleme duyurusu yapılmış. Oyunun Steam sayfasını kontrol ettiğimizde de bu bilgi doğrulanıyor ve yeni genişlemenin 4 Nisan’da tüm platform oyuncularına sunulacağı bilgisi veriliyor. Genişleme paketi tüm platformlarda 7.99 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacak.


We Happy Few indir - (Direkt indir)

103.284
OYUN BİLGİLERİ 5 Nisan 2019 21:46
We Happy Few

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.9 GB

Crack: CODEX

Tarih: 26 Temmuz 2016

Kaynak: TORRENTOYUNİNDİR.COM

Dil: İngilizce

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?