while True: learn()

0while True: learn() indir - (Direkt indir)

while True: learn(); en önemlisi kedine bakmak olmak üzere makine öğrenimi, sinir ağları, büyük veri ve yapay zekâ gibi karmaşık konular hakkındaki bir bulmaca/simülasyon oyunu.

Bu oyunda, kedisinin insan dilini konuşamasa da kodlama konusunda çok iyi olduğunu kazara keşfeden bir kod yazarını oynayacaksın. Bu kod yazarının (yani senin), kedilerden insanlara bir konuşma tanıma sistemi kurabilmek için makine öğrenimi hakkında her şeyi öğrenip görsel programlamayı kullanması gerekiyor.

Oyunu mutlaka oynaması gerekenler…
– Makine öğrenimi ve ilgili teknolojilerin nasıl çalıştığını öğrenmek isteyenler
– Çocukların mantıksal düşünme, programlama ve teknolojilerle tanışmasını isteyen ebeveynler ve öğretmenler
– Kendi yazdıkları kodlara uygulayabilecekleri yeni konseptler öğrenmeyi isteyen programcılar
– Oyun oynarken vaktini boşa harcamak istemeyenler (tabii kimsenin oyun oynarken vaktini boşa harcadığını düşünmesini istemiyoruz!)
– Bir yandan eğlenirken bir yandan da zihinlerini farklı şekillerde çalıştırmayı isteyen oyuncular
– Sorun çözme becerilerini geliştirirken keyif almak ve başarı duygusunu tatmak isteyen oyuncular
– Zeki kedileri sevenler

Makine öğreniminin gerçek hayatta nasıl çalıştığını öğren

Oyun, komik Uzman Sistemlerinden geleceği tahmin edebilen Tekrarlanan Sinir Ağlarına kadar gerçek hayattaki makine öğrenimi teknolojilerini baz alıyor. Ayrıca bulmaca tarzında bir oyun olduğu için kodlama deneyimi gerekmiyor!

Veri biliminde uzmanlaş!

Nesneleri fareyle ekranda sürükle, çizgilerle birbirine bağla. Dene, yanıl, düzelt. ""Yayın"" düğmesine bas ve verilerin ekranda akışını izle.

Bir makine öğrenimi uzmanının macera dolu hayatını keşfet!

Yenilikçi bir teknolojiyi tasarlamak; zaman, tecrübe ve para gerektirir. Bu nedenle serbest çalışacak ve bunun beraberinde getirdiği heyecanı tadacaksın. E-postalar alacak, sözleşmeler imzalayacaksın. Karanlık bir odada günlerce tek başına oturacak, insanlarla sadece forumlarda sosyal bir ilişki kuracaksın. Yani tam bir veri bilimci olacaksın!

Kodlama gerçek oluyor!

Görevler, makine öğrenimiyle çözülen gerçek sorunlara dayanıyor. Buna sürücüsüz bir otomobil yapmak da dahil! Programlamada ne kadar iyi olduğunu gerçekten görmek istiyorsan yeni bir girişim şirketinin teknoloji sorumlusu olarak becerilerini ve planlarını bu pazarın vahşi kanunlarına karşı test edebilirsin. Ya büyük servetler kazanacak, müdürlerine resti çekecek ve teknoloji konusunda büyük bir lider olacaksın ya da her şeyini kaybedip İK biriminin kapısına geri döneceksin… Ama yine de şansını denemeye değer!

Ekipmanlarını geliştirerek hayatını kolaylaştır!

Düzenli bir nakit akışı sağladığında performansını geliştirebilmek için çok iyi donanımlar alabileceksin. Tabii donanımdan fazlası da var! Yeni bir cep telefonu, koleksiyon figürleri, kedin için şık kıyafetler, hatta aloe bile alabilirsin!

İlginç bir bilgi: Makine öğrenimi uzmanlarının yaptığı iş bu. Artık (parası hariç) sen de bu işi yapabileceksin! Başka kimse böylesine ilginç bir dala el atmadığı için while True: learn(), veri bilimi uzmanı olma konusundaki en iyi oyun!


while True: learn() indir - (Direkt indir)

25.400
OYUN BİLGİLERİ 3 Mayıs 2021 20:31
while True: learn()

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 177.0 MB

Crack: v1.2.95

Tarih: 17 Oca 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?