White Noise 2

2White Noise 2 indir - (Direkt indir)

White Noise 2 ile yeni bir korku deneyimi yaşayın!
White Noise 2, başarılı White Noise Online’ın neticesidir. Araştırmacı ekibin bir parçası olun, ya da yaratık kontrolünü ele geçirin ve yutun! White Noise 2, kimsenin huzurunu bozmayacak 4vs1 asimetrik korku deneyimi sunuyor.

Araştırmacılar geri döndü
Bir araştırmacı olarak alanı araştırın, ortaklarınızla işbirliği yapın ve kaybolmamaya özen gösterin, yoksa yaratık için kolay bir av olacaksınız! Akıl sağlığınızı kaybetmemeye çalışın ve kör yürüme önlemek için el feneri pil seviyenizi izleyin.

Ve yaratık da!
Yaratik olarak, avlarınızı takip edin ve görmeden avlayın. Işık sizi şok olabilir, bu yüzden güçlerinizden kaçınmak için kullanın ve araştırmacıları tahrip ederek avlarını daha kolay hale getirin. Sizi yakındaki araştırmacıların varlığı konusunda uyaracak ve onları bitirmeden önce 8 bandı seçmelerini önleyecek totemleri çağırın!

Mezardan geri dön
White Noise 2’de, ölüm, oyun bitmek anlamına gelmez. Hayalet olarak ortaya çıkın ve kalan araştırmacıların araştırmalarına yardımcı olmak için gelişmiş arama becerilerinizden yararlanın.

Yeni öğelerin kilidini aç
Klasik White Noise Online karakterleri de dahil olmak üzere, oynarken yeni karakterlerin ve el fenerlerinin kilidini açın. Her biri farklı uzmanlık ve becerilere sahiptir. Ahmak bir yaklaşım mı tercih ediyorsunuz yoksa gürültü yaparken bile hız üzerine mi duracaksınız? Daha iyi bir el feneri pili veya gelişmiş arama becerileri?

En güzel anları tekrar yaşayın
Tabii ki, imza tekrarlama ekranı White Noise 2’de geri döndü. Heyecanlı seans bittikten sonra, ekibin çevrelerinde nasıl yürüdüğünü kahkaha atın, yoksa araştırmacılardan biri kayboldu!


White Noise 2 indir - (Direkt indir)

42.261
OYUN BİLGİLERİ 7 Mayıs 2017 23:46
White Noise 2

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 854.5 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 7 Nisan 2017

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?