Wolfenstein: The New Order

45Wolfenstein: The New Order indir - (Direkt indir)

Wolfenstein: The New Order, FPS türünü icat eden serinin ateşini yeniden canlandırıyor. Hikâye odaklı oyunlar üzerinde çalışmalarıyla bilinen bir grup geliştiricinin kurduğu stüdyo Machine Games’in geliştirdiği Wolfenstein, aksiyon, adventure ve FPS’yi karıştıran derin bir anlatım sunuyor.

id Software’in id Tech 5 motorunun hayranlık uyandıran detay seviyesi ile, heyecan dolu, sinematik bir tecrübe olan Wolfenstein oyuncuları savaş makinesi Nazileri alt etmek üzere Avupa’da kişisel bir göreve yolluyor. Küçük bir direniş grubunun yardımıyla en korunaklı merkezlere sızın, yüksek teknolojiyle donatılmış Nazi güruhlarıyla savaşın ve dünyayı (ve ötesini) fethetmiş süper silahların kontrolünü elinize alın.

Hikâye

Gizemli bir teknolojiye sahip Naziler en güçlü ulusları bile dize getirmiştir. 14 yıllık komadan uyanan ve dünyanın tamamen değiştiğini gören savaş kahramanı B. J. Blazkowicz 1960’ların hayal edilemez bir alternatif versiyonuyla karşılaşır. Nazi rejimi 2. Dünya Savaşı’nı kazanmış ve dünyayı baskı ile yönetmektedir. Siz B. J. Blazkowicz, bir Amerikan savaş kahramanısınız ve tarihi yeniden yazabilecek tek kişisiniz.

Öne çıkan özellikler

Aksiyon ve adventure: Wolfenstein’ın nefes kesen bölümlerinin içinde dağların tepelerindeki heyecanlı araç kovalamacaları, su altı keşifleri, Nazi savaş makinelerini yönetmek ve çok daha fazlası var. Hepsi birleşince ortaya inanılmaz bir aksiyon-adventure tecrübesi çıkıyor!

Hikâye ve karakterler: Yüksek oktan aksiyon ve heyecan dolu adventure’un birleşiyor ve son derece hızlı, unutulmaz karakterlerle dolu, insanı içine çeken bir anlatımı ortaya çıkarıyor.

Tarih ve kurgu: Alternatif bir 1960’lar dünyasında, bilindik tarihi kendi çıkarlarınca değiştiren tanıdık bir düşmanın yönettiği tanınmaz haldeki bir dünyayı keşfedin.

Silahlar ve saldırılar: Gizli üslere ve yüksek güvenlik önlemlerine sahip mühimmat odalarına sızın, elinizdeki envanterleri geliştirin.

Dev Nazi robotlarına, üstün Süper Askerlere ve elit birliklere karşı duracağınız bu heyecan dolu FPS’yi tecrübe edin!


Wolfenstein: The New Order indir - (Direkt indir)

284.367
OYUN BİLGİLERİ 20 Mayıs 2014 04:42
Wolfenstein: The New Order

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 43.65 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 20 Mayıs 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?