WWE 2K17

46WWE 2K17 indir - (Direkt indir)

Artık PC’de! Kapak Superstar’ı Brock Lesnar’ın katkılarıyla Suplex City’ye hoş geldiniz! WWE 2K17 dövüş bilgisayar oyunlarının şampiyonu unvanını koruyarak geri dönüyor! WWE 2K17 gerçekçi grafikler, ultra gerçekçi oynanış ve en sevdiğiniz WWE ile NXT Superstar ve Legend’larından oluşan şimdiye kadarki en büyük roster’a sahiptir.

PC’ye özel olan WWE 2K17 PC Standard Edition, Goldberg Pack’i içerir!

  • Oynanabilir, siyah taytlı WCW Goldberg
  • Oynanabilir, siyah ve beyaz taytlı WWE Goldberg
  • İki Oynanabilir Arena: WCW Monday Nitro ve Halloween Havoc

Sürükleyici Oynanış ve Fazlası:

Binlerce yeni hamle ve animasyon, sahne arkası ve arena içi dövüşleri ve WWE ile NXT Superstar ve Legend’larından oluşan şimdiye kadarki en büyük roster ile en gerçekçi WWE oyunu deneyimini tecrübe edin.

Güçlü Creation Suite:

Create a Video ve Create a Victory gibi yeni seçenekler ve Highlight Replay sistemini içeren şimdiye kadarki en kapsamlı Creation Suite ile kendinize özel WWE’yi yaratın ve geliştirin. Yeni özellikler ve ek içeriklerle en muhteşem özel Superstar’ları, Arena’ları ve Championship’leri oluşturabilirsiniz.

Yeni Promo Engine ile MyCAREER ve WWE Universe:

Yepyeni Promo Engine MyCAREER ve WWE Universe modlarında WWE Superstar’larının dramatikliğine ve kişiliğine hayat veriyor. Kelimelerinizi dikkatlice seçin ve rakiplerinizi kışkırtın, çekişme tohumları ekin veya ittifaklar kurun. Sözleriniz, karakterleriniz WWE Hall of Fame üyesi olabilmek için NXT ve WWE basamaklarını tırmanırken onları şekillendirecek! WWE 2K17’ye özel yeni bir alt hikayede Paul Heyman Guy olun.

Sean “Diddy” Combs, nam-ı diğer “Puff Daddy” imzalı oyun müziği:

Twenty One Pilots, French Montana ve Black Sabbath gibi müzik endüstrisinin en büyük isimlerini içeren, Müzik Prodüktörü Sean “Diddy” Combs, nam-ı diğer “Puff Daddy” tarafından düzenlenen, yıldızlarla dolu oyun müziğinin keyfini çıkarın!


WWE 2K17 Repack indir – 28 GB – İyi eğlenceler


WWE 2K17 indir - (Direkt indir)

235.436
OYUN BİLGİLERİ 7 Şubat 2017 21:53
WWE 2K17

Tür: Aksiyon, Dövüş, Oyun, Simulasyon, Spor

Platform: PC

Boyut: 45.2 GB

Crack: CODEX

Tarih: 6 Şubat 2017

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?