Zero Hour

8Zero Hour indir - (Direkt indir)

Oyun daha çok yeni bu yüzden incelemede bahsedeceğim eksiklikler oyunun çok rahat geliştirebileceği şeyler.

Oyun yapmak istediği şeyi gerçekten çok iyi yapıyor. R6’in bence olması gereken, eskiden oluyormuş gibi yaptığı şeyi gerçekçi operasyon oyunu yapıyor. Ben gerçekten bu tarz gerçekçi şarjör mermilerini sayman gereken, 1 mermi sıkıp şarjör değiştiremediğin, her adımını düşünmen gereken kısa mesaferlerde bir sürü cihazla gerçek manada operasyonyaptığın oyunları çok seviyorum. Çok fazla taktikler shooter oynadım bütün bu oyunlar içerisinde sanırım HLL ve EFT dışında oynamadığım oyun yok ve benim büyük çaplı savaşlardan ziyade minik haritalarda küçük çatışmalara büyük bir açlığım vardı çünkü bu türde hiç oyun yoktu. HLL bu açlığımı doyurabilecek bir oyun olabilir fakat oyunun çıkmaması bir yana gerçekten çok pahalı. Ve Zero Hour benim bu açlığımı doyurmaya gelmiş gibi duruyor.

+ Oynanış gerçekten benim bu kısa tecrübem için aşırı güzeldi. Silah sesleri hiç fena değil, vuruş hissiyatı güzel. Yürümek, koşmak, durmak nişan almak animasyonların ağırlığıyla tok ve güzel hissettiriyor.

+ Animasyonlar böyle bir oyun için gerçekten çok iyi sıklıkla animasyon bugı oluyor fakat bunlar atmosferi bozacak kadar sıkıntı çıkartmıyor.

Oyun çok yeni ve teması gereği aşırı yenilik vaat etmiyor ve bence pekte gerektirmiyor.

– Silah çeşitliliği çok az oyunda 2 smg 2 ar 1 shotgun 2 pistol 1 kalkan var. Online bir oyun için gerçekten çok az ama kesinlikle ileride çok fazla silah gelecektir.

– Silahlarımızı özelleştiremiyoruz çoğu oyunda olan bir özellik yapacağın göreve ve oynayış tarzına göre silahlarını özelleştirmek çok güzel olacaktır ve ileride kesinlikle geleceğini düşünüyorum.

– Harita sayısı az fakat bu da geliştirilebilecek bir şey.

Ve gibi gibi bir sürü şey oyun daha çok yeni ve eklenebilecek çok fazla şey var ve ben oyunda çok ciddi potansiyel görüyorum. Kesinlikle Denemeye değer.


Zero Hour indir - (Direkt indir)

92.681
OYUN BİLGİLERİ 30 Kasım 2020 19:48
Zero Hour

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 8.33 GB

Crack: EARLY ACCESS 

Tarih: 12 Ağu 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?